0 آموزش انلاین در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وبانه مارکت
میلیون فایل دیجیتال و دانلودی

وبانه مارکت بزرگترین مارکت پلیس ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از وبانه کسب درآمد داشته باشید

برو به وبانه مارکت

وبانه
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

وبانه سایت آموزش آنلاین کشور بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت بزرگ وبانه

برو به وبانه

0 فیلم آموزشی برای شما یافت شد.

مدیریت کسب و کار

مدیریت کسب و کار یه مدیریت ارشد کسب و کار MBA مخفف کلمه Master of Business Administration می باشد. به طور کلی ام بی ای مدیریت کسب و کار به گونه می باشد که در مراحل فعالیت و کسب و کار بتواند مواردی همچون حسابداری، بازاریابی، منابع انسانی، مدیریت عملیات، مدیریت تبلیغات و برنامه...ریزی استراتژیک را برای افراد آشنا کند.

مدیریت کسب و کار MBA چیست ؟

ام بی ای به مدیریت کسب و کار و بیزینس ما گفته می شود. و بیزینس یعنی کل مواردی که ما در کسب و کار خود انجام میدهیم. برای مثال می توان گفت MBA یعنی مدیریت تولید خدمات , ارائه خدمات , فروش خدمات و حتی خدمات پس از فروش.

شاید بخواهید بدانید گه چرا مدیریت کسب و کار به اختصار ام بی ای به وجود آمده است ؟ باید گفت که MBA دارای دانش و مهارت‌های جدید و کاربردی مدیریت برای حل مسائل و چالش‌های مدیریتی است که تفکر و دید مدیران را نسبت به بیزینس و کسب و کارشان تغییر داده و متحول می کند

امروزه دوره های مدیریت کسب و کار و AMB طرفدار بسیاری زیادی دارد و همچنین دارای بازار کار فوق العاده بی نظیری می باشد. در دسته بندی مدیریت کسب و کار می توانید به دوره های آموزش MBA ام بی ای دسترسی داشته و از آن برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط