0 آموزش انلاین در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وبانه مارکت
میلیون فایل دیجیتال و دانلودی

وبانه مارکت بزرگترین مارکت پلیس ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از وبانه کسب درآمد داشته باشید

برو به وبانه مارکت

وبانه
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

وبانه سایت آموزش آنلاین کشور بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت بزرگ وبانه

برو به وبانه

0 فیلم آموزشی برای شما یافت شد.

آموزش افتر افکت

آموزش افتر افکت After Effect Learning نرم افزار فوق حرفه ای در زمینه ساخت کارهای گرافیکی حرفه ای. نرم افزار افتر افکت یکی از بی نظیر ترین نرم افزار های دنیای در زمینه ساخت موشن گرافیک , تیزر های تبلیغاتی , تدوین فیلم , ویرایش و ساخت فیلم های حرفه ای و ... که به طور کلی روی فیلم و ویدیو تمرکز داره.

برنامه افتر افکت امروزه طرفداران بسیار زیادی داره و از زمان ورودش به دنیای تکنولوژی و کامپیوتر موفق شد در بازه زمانی بسیار کمی مجبوبیت خاصی پیدا کنه. در حال حاضر اکثر ویدیو های تبلیغاتی , تیزرها , موشن گرافیک ها , تدوین های حرفه ای ویدیو و ... با استفاده از نرم افزار افتر افکت صورت میگیرد.

آموزش و یادگیری افتر افکت after effect

افتر افکت نرم افزار قدرتمندی می باشد که در کل دنیا مورد استفاده قرار میگیره و افرادی که با این نرم افزار آشنا هستند بازار کار فوق العاده بی نظیری دارند. برای مثال ساخت یک تیزر تبلیغاتی 10 ثانیه به صورت حرفه ای میتونه بیش از 500 هزار تومن هزینه داشته باشه. فقط ده ثانیه و حتی کمتر ....

چرا یادگیری افتر افکت ؟

نرم افزار افتر افکت به دلیل دارای بود امکانات و قابلیت های بی نظیر موفق شده تا از نرم افزار های رقیب خودش پیشی بگیره. نرم افزار های مشابه زیادی در این زمینه وجود دارند که هر کدام نقص هایی دارند. After Effect یک نرم افزار کامل و بی نقص می باشد که با آن می توان هر نوع کار گرافیکی بخصوص فیلم را می توان انجام داد.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط