0 آموزش انلاین در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وبانه مارکت
میلیون فایل دیجیتال و دانلودی

وبانه مارکت بزرگترین مارکت پلیس ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از وبانه کسب درآمد داشته باشید

برو به وبانه مارکت

وبانه
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

وبانه سایت آموزش آنلاین کشور بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت بزرگ وبانه

برو به وبانه

0 فیلم آموزشی برای شما یافت شد.

زیر دسته های برنامه نویسی موبایل

آموزش اندروید

آموزش اندروید Android Tutorial یکی از زبان های برنامه نویسی تحت موبایل می باشد. آموزش برنامه نویسی android به صورت پروژه محور 0 تا 1000 با فیلم اموزشی سیستم عامل اندروید در کمپ تاتس. زبان کدنویسی و برنامه نویسی اندروید در حال حاضر محبوب ترین زبان برنامه نویسی تحت موبایل می باشد.

اندروید به انگلیسی Android سیستم عامل قدرتمند تحت موبایل در حال توسعه توسط شرکت قدرتمند گوگل می باشد. به جرات می توان گفت سیستم عامل اندروید اکنون روی بیش از 60/70 درصد گوشی های موبایل و تبلت های دنیا نصب می باشد.

آموزش برنامه نویسی اندروید

زبان برنامه نویسی اندروید در حال حاضر یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی موبایل می باشد. برنامه نویسان و توسعه دهندگان زیادی در دنیا در حال توسعه و ساخت اپلیکیشن های مختلف برای اندروید هستند. بی شک یکی از پردرآمد ترین شغل های برنامه نویسی دانش برنامه نویسی اندروید می باشد. چرا که این سیستم همان طور که گفته شد در کل دنیا بیشترین استفاده را دارد.

برای یادگیری کدنویسی و برنامه نویسی سیستم عامل اندروید می توانید از آموزش های مقدماتی اندروید شروع کرده و تا آموزش های فوق حرفه ای پیش برید . بی شک شما می توانید به یک توسعه دهنده و برنامه نویسی حرفه ای اندروید تبدیل شوید.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط