2 آموزش انلاین در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وبانه مارکت
میلیون فایل دیجیتال و دانلودی

وبانه مارکت بزرگترین مارکت پلیس ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از وبانه کسب درآمد داشته باشید

برو به وبانه مارکت

وبانه
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

وبانه سایت آموزش آنلاین کشور بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت بزرگ وبانه

برو به وبانه

2 فیلم آموزشی برای شما یافت شد.

زیر دسته های فریم وورک

آموزش لاراول

آموزش لاراول laravel tutorial یکی از محبوب ترین آموزش های در بین فریم وورک ها می باشد. برای آموزش فریم وورک قدرتمند لاراول لازم است تا دوره های آموزش laravel در این بخش را مشاهده کنید. بهترین مدرسین فیلم های آموزشی لاراول را در این بخش برای کسانی که می خواند شروع به یادگیری لاراول کنند قرار داده اند.

فیلم آموزش لاراول از 0 تا 1000 گام به گام

در این دسته بندی انواع فیلم های آموزشی Laravel را می توانید مشاهده کنید از آموزش لاراول مقدماتی گفته تا آموزش های فوق حرفه ای . که می توان با استفاده از این دوره های آموزشی هر نوع سایت و سیستمی را با مدیریت محتوای لاراول پیاده سازی کرد.

لاراول چیست ؟

لاراول به انگلیسی Laravel یک فریم وورک و نرم افزار قدرتمند تحت وب می باشد. laravel software که می توان با این فریم وورک انواع سایت های اختصاصی طراحی کرد. در حال حاضر فریم وورک لاراول محبوبیت زیادی در بین برنامه نویسان و توسعه دهندگان داره و همچنین سایت های بزرگ زیادی بر پایه فریم وورک لاراول راه اندازی شده اند.

چرا آموزش لاراول را دنبال کنیم؟

همان طور که گفته شد لاراول یک فریم وورک قدرتمند تحت وب می باشد که محبوبیت زیادی در بین توسعه دهندگان و طراحان سایت پیدا کرده. و به سرعت در حال رشد و توسعه میباشد. از این رو لازم است هر برنامه نویس تحت وبی با لاراول آشنا بوده و بتواند با فریم وودک لاراول انواع سیستم ها سایت های تحت وب را پیاده سازی کند.

با آموزش لاراول توسط بهترین مدرسین شما به راحتی و در کمترین زمان ممکن با لاراول آشنا خواهید شد. یادگیری آسان برنامه نویسی با لاراول با آموزش های بی نظیر در کمپ تاتس

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط