0 آموزش انلاین در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وبانه مارکت
میلیون فایل دیجیتال و دانلودی

وبانه مارکت بزرگترین مارکت پلیس ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از وبانه کسب درآمد داشته باشید

برو به وبانه مارکت

وبانه
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

وبانه سایت آموزش آنلاین کشور بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت بزرگ وبانه

برو به وبانه

0 فیلم آموزشی برای شما یافت شد.

زیر دسته های مدیریت محتوا

آموزش جوملا

آموزش جوملا Joomla مدیریت محتوای قدرتمند تحت وب. جوملا یک نرم افزار تحت وب می باشد که می توان با استفاده از آن انواع سایت های مختلف طراحی کرد. در دسته بندی آموزش Joomla می توانید به کلیه آموزش سی ام اس جوملا دسترسی داشته باشید. فیلم های آموزشی جوملا شامل طراحی قالب , ماژول , افزونه و ... به صورت 0 تا 1000.

جوملا چیست ؟

جوملا به انگلیسی JOOMLA به زبان ساده یک نرم افزار تحت وب می باشد. نرم افزاری که روی سرور راه اندازی شده و قابلیت ایجاد سایت را به ما میدهد. نرم افزار های زیادی همچون جوملا در دنیا وجود دارند که محبوب ترین اونها میتونه مدیریت محتوای وردپرس , مدیریت محتوای اپن کارت , مدیریت محتوای مجنتو , پرستاشاپ و ... باشه. با تمامی این نرم افزار ها به یک شکل می توان اقدام به راه اندازی سایت های کوچک و بزرگ کرد. حال در این میان هر یک از این مدیریت محتوا ها دارای مزایا و معایب خاص خودشون هستن.

در حال حاضر جوملا یکی از محبوب ترین مدیریت محتوای تحت وب می باشد. که محبوبیت سیاری زیادی نیز در بین وبمستران و کاربران اینترنتی دارد.

فیلم های آموزش joomla

اگر می خواهید مدیریت محتوای جوملا را یاد بگیرید و با قدرت این cms بیشتر آشنا شوید کافیست برخی از فیلم های آموزش جوملا در این بخش را مشاهده کنید. جوملا یکی از قدیمی ترین سیستم مدیریت محتوا های تحت وب می باشد که تا به امروز تونسته توسعه دهندگان بسیاری را سمت خودش جذب کنه.

چرا آموزش جوملا را دنبال کنیم ؟

برای پاسخ به این سوال کافیست یک جستوجوی ساده در زمینه نرم افزار جوملا داشته باشید تا شاهد قدرت این CMS حرفه ای شوید. سایت های بزرگی در جهان بر پایه Joomla راه اندازی شده اند. جوملا تا حدی قدرتمند است که در بین وبمستران رایج شده است که می توان با استفاده از مدیریت محتوای جوملا سایت های خیلی بزرگ راه اندازی کرد.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط